Ma arvan, et stringidest bikiinid muutuvad peavoolu trendiks

A-nimekirja kuulsused. Blogijad. Victoria salainglid. Moedisainerid. Olen üsna kindel, et peaaegu kõik Insta kuulsate moeinimeste kategooriad kandsid sel suvel stringe bikiinid.


Coco Cuenco (@cococuenco) jagatud postitus 24. juulil 2018 kell 17.04 PDT

Seal on mõned tegurid, mis minu arvates ühtisid, et anda meile stringid bikiinide 2018. aasta versioon. Küll aga kindral& rsquo; 80ndate mõjupraegu toimuv on suures osas süüdi. Thekõrge lõikega bikiinitrend, mis oli kolm aastakümmet tagasi tohutu, käib käsikäes seljarihmaga. Nii kõrgel lõigatud jalad tagavad loomulikult vähese katvuse. Teised & rsquo; 80ndate ujumishullused, näiteks kandmineketivöödja teie bikiinidega sokid ja treenerid on ka tagasi. Põhimõtteliselt oleme selleks pürgijad Sofia Vergara umbes ammu Miami Beachil .

#tbt Miami Beach ???? ️Miks ma ei teadnud oma kahte lemmikset, kus u jaoks halb! Päike ja transrasvad ???? #thegoodtimes #boththingsmademybuttlookgreat ????

Jagatud postitus Sofia Vergara (@sofiavergara) 13. aprillil 2017 kell 10:45 PDT


Ma peaksin selgitama, et me ei räägi siin ainult bikiinidest. Oh, jah, seal on stringid ühes tükis. Arvasime, et ühes tükis on täiskatte jaoks kindel territoorium, kuid stringide trend ei muuda teistpõske(vabandust) mis tahes kujul ujumisriiete osas. Tegelikult on välimuse saamiseks üsna erinevaid võimalusi, alates klassikalisest stringist kuni Brasiilia tangani kuni põsepõhjani, mis on oma piirini muljetavaldavaks kiiluks venitatud. Tundub, et oleme üldiselt sirgete G-stringide eel joone alla tõmbanud, milles tunnen end üsna hästi. Kuid ärge võtke minu sõna vastu; kerige edasi, et näha, kuidas stringid on võimust võtnud, ja ostke vaevalt seal olevaid bikiinid, mida Instagram'i rida soosib.

Chiara Ferragni (@chiaraferragni) jagatud postitus 4. augustil 2018 kell 4:21 PDT


Matteo Carraturo (@ matteocarraturo) jagatud postitus 24. juunil 2018 kell 8.03 PDT

Pood BoohooScoop Brasiilia rihmaga ujumistrikoo (£ 10)

Kendalli (@kendalljenner) jagatud postitus 21. aprillil 2018 kell 16.56 PDT


Lipsude õlgadega bikiinitop Pood Kendall + KylieTie õlgade bikiinid (79 naela) 45 naela

Emily Ratajkowski (@emrata) jagatud postitus 3. juulil 2018 kell 01:50 PDT

Pood InamorataLeucadia üks tükk (160 dollarit)

Saadaval suurustes XS kuni L

Solmaz Saberi (@solmaz_saberi) jagatud postitus 1. augustil 2018 kell 11.10 PDT

Pood Kya SwimSkye top (86 naela)

Kourtney Kardashiani (@kourtneykardash) jagatud postitus 19. augustil 2018 kell 19:25 PDT


Pood KleitLilyBikiinikomplekt (£ 14)

Jasmine Tookesi (@ jagookes) jagatud postitus 20. juulil 2018 kell 14.07 PDT

Väljas õlgade bikiinid Pood Kendall + Kylie Off the Shoulder bikiinipüksid (£ 78)

Postituse jagas ???? REINA OLGA ???? (@reinaolga_beachwear) 7. augustil 2018 kell 05.02 PDT

Pood Reina OlgaGinny Scrunch Top (£ 63)

Aimee Songi (@songofstyle) jagatud postitus 27. juunil 2018 kell 21.49 PDT

Charlotte Pood Charlotte Top (75 naela)

Camila Coelho (@camilacoelho) jagatud postitus 16. juulil 2018 kell 8.56 PDT

x REVOLVE klassikaline bikiinitop Pood Kendall + Kylie x RevolveClassic bikiinipüksid (£ 76)

Michelle Scanga (@mscanga) jagatud postitus 11. augustil 2018 kell 16.11 PDT

Pood Reina Olga - Rocky Top (£ 67)

Chiara Capitani (@chiaracapitani) jagatud postitus 15. augustil 2018 kell 6:00 PDT

Pood Reina OlgaRuby Scrunchi ujumistrikoo (£ 126)

THELIMITDOESNOTEXIST️Italia (@jourdansloane) jagatud postitus 10. augustil 2018 kell 12.16 PDT

Mix & Match Thong BikiinipõhiOsta MissguidedMix & Match Thong bikiinipõhja (£ 8)

Järgmisena ostke meieparimate ujumistrikoodide toimetamine peatänaval.